Коледен благотворителен базар

За четвърта поредна година дамите от Лайънс Клуб "Свилена" Свиленград взеха участие в Коледния базар, организиран от Община Свиленград. Ръчно приготвени, домашни вкусотии, лично от дамите провокираха интереса на гражданите и гости на града в съботния ден .Традиционно събраните средства, ще бъдат използвани в предстоящи мероприятия на клуба подчинени на главната му кауза "За повече детски усмивки"
Огромна благодарност на всички жени, членуващи в клуба, които приготвиха с любов и майсторство продаваните ястия, Стоически в този мразовит ден посрещаха, продаваха и даряваха с усмивки всички желаещи да закупят благотворително лакомства.
Благодарност и към вас мили приятели, съграждани и съмишленици, които подкрепихте тях, каузата и добрите им намерения. Сумата събрана тази година е 613 лв. и отива изцяло за доброто на децата в града!!!!
Весели и споделени празници!!!!!