Кампания `Да спрем гладът от бедност` във Видин

Инициатива на Дамския лайънс клуб Вида и Областен съвет на БЧК.

Да спрем гладът от бедност” е кампания на Дамския лайънс клуб- Вида и Областен съвет на БЧК, която се провежда през месец февруари 2014 година във Видин. Силната солидарност на благодетелите и доброволците от двете организации с хората изпаднали в крайна бедност и убеждението, че е недопустимо да има гладуващи хора днес във Видин ни мотивира да направим тази малка първа стъпка. Вярваме, че без взаимопомощ, разбиране и съвместни усилия за намаляване на размера на глада в нашата общност е трудно да вървим напред. С предоставените средства в размер на 300 лева от двете организации даряваме сандвичи и плодове, два пъти седмично на 13 деца и възрастни от Видин.

Всички, които желаят да подкрепят инициативата, за да продължи и през останалите зимни месеци, могат да го направят като се свържат с нас.

Дамски лайънс клуб Вида- Видин