Лайънс клуб София Св. Иван Рилски взе участие в международната Програма Акция Четене /ПАЧ/- `Reading Action Program`

Лайънс клуб София Св. Иван Рилски взе участие в международната Програма Акция Четене /ПАЧ/- “Reading Action Program”, като организира четене на детски книжки – деца четат на деца, в две столични детски градини, така и отбелязахме 2-ри Април -Международния ден на детската книга.

Алекс Иванова ученичка от 157-мо ГИЧЕ , Изабела Станимирова от ЧСОУ „Рьорих” и Беатрис Станимирова ученичка от „НГДЕК" прочетоха на децата известни приказки на Ханс Кристиан Андерсен, след което членовете на ЛК София Св. Иван Рилски разказаха на децата за живота и дейноста на известния датски писател и дариха 150 бр. детски книжки, като всяко едно дете получи по една книжка.

Настоящата акция бе организирана с любезното съдействие на БИЛЯНА МИЛЕВА - директор на Детска градина "Ерих Кестнер" и НАДЕЖДА КАМЕНОВА – директор на 162 ЦДГ „Вихрогонче“ , за което сърдечно им благодарим.

Благодарствено писмо от директора на ЦДГ 162 - Вихрогонче