Работна среща между Дистрикт 117 А - Гърция и Дистрикт 130 - България

Марин Филин и гръцкия му колега Минас Хадзидакис обсъдиха редица въпроси

На 26.11.2014г. в гр. Пловдив се проведе работна среща между Дистрикт управителите на Дистрикт 130-България Марин Филин и Гръцкия му колега Минас Хадзидакис- Дистрикт управител на Дистрикт 117 А.

На срещата присъстваха и ПДУ Стефан Христов, ПДУ Захар Марогло, ПДУ Петър Маламов и Секретаря на Дистрикт 130 д-р Любомир Димитров.

Бяха обсъдени редица въпроси, касаещи сегашното състояние на Дистриктите, както и бъдещото им развитие. Предложено бе да се направят някои побратимяване между отделни клубове от двата Дистрикта, както и разработването на съвместни програми. Предоставен беше нашият опит и логистична помощ в развитието на Програмата Лайънс Куест- поради това, че в РГърция, сега предстои нейното прилагане.

Официално бе отправена покана по случай честването на 60- годишнината от основаването на Лайънс Движението в южната ни съседка- Гърция и Кипър, както и участието ни в Средиземноморски форум на Лайънс Клубовете.

В знак на приятелство Дистрикт управителите от двата Дистрикта си размениха своите банери.

Дистрикт Управител 2014-2015

Марин Филин