Предколеден благотворителен бал на Лайънс клуб Габрово

02 Dec, 2015

През месец ноември се проведе традиционния Предколеден благотворителен бал на Лайънс клуб Габрово. Със събраните средства от вечерта ще се осигури финансиране на инициативата „ПОДПОМАГАНЕ НА ТАЛАНТЛИВИ И ИЗЯВЕНИ ДЕЦА В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ” през следващата година.

Средствата са насочени към подкрепа на социално слаби, но талантливи деца от Габрово, чийто изяви ще бъдат подпомогнати от Лайънс клуб Габрово.

Вечерта беше уважена от Дистрикт управител на Дистрикт 130 България Пламен Чингаров, паст Дистрикт управител Петър Маламов, гости от Лайънс клубовете от Бургас, Варна, Велико Търново, Несебър, Панагюрище, Пазарджик, Пловдив, Русе, Силистра, Смолян, Търговище.

Освен чрез куверта, гостите проявиха щедрост и с участието си в томбола с късмети.