Регионален лидерски институт RLLI - Несебър, 2018

06 - 09.09.2018 г.

Уважаеми лайънс приятели,

Кабинета на Дистрикт Управителя, съвместно с GLT координатора Пламен Чингаров, организират Регионален лидерски институт за подготовка на новоизбраните ръководства на Лайънс клубовете от Дистрикт 130 и Зоналните и Регионални председатели. Семинара ще се проведе в началото на месец септември.

Изпращам условията и сроковете за провеждане.Съжалявам за забавянето, причината е моето отсъствие от страната във връзка с присъствието ми на световната конвенция на LCI проведена в Лас Вегас.

Ако имате въпроси оправяйте ги към мен на
тел. 0896/ 77-57-57 , email v.georgiev.vt@abv.bg

ОФИЦИАЛНА ПРОГРАМА В PDF

П Р О Г Р А М А
За провеждане на Регионален Лайънс лидерски институт - гр. Несебър

Срок за провеждане : 06 – 08 септември 2018 г.

Място : Сол Несебър Резорт гр.Несебър ,

Настаняване : 06 септември след 14 часа

Регистрация : 06 септември 14 -16 часа

Условия за пребиваване :

Всеки клуб може да предложи до 2 представители от настоящото ръководство.
Всеки присъстващ за обучението заплаща 20.00 лв на ден по сметка на Дистрикта - BG05BGUS91601002703000
BGUSBGSF

Българо-американска кредитна банка с
основание „ семинар Лайънс лидерски институт“ .
Останалата част от цената се заплаща от Дистрикта.

Всички останали участници в спортият празник се настаняват при следните условия:
Двойна стая : 85 лв на човек / all inclusive /
Единична стая : 105 лв за стая / all inclusive /

Срок за заявка и заплащане – 17 август 2018 г.
Заявката се изпраща на email w.tomowa@abv.bg Валя Томова.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

На 08 септември се организира Спортен празник от приятелите от ЛК Несебър
На 08 септември – официална вечеря при куверт за настанени в комплекса – 40 лв. , ненастанени в комплекса – 60 лева.

На 09 септември – провеждане на Общо събрание на Дистрикта - 8,30 часа , зала Нептун. Дневния ред за събранието ще бъде изпратен допълнително.

На спортния празник и Общото събрание може да присъстват членове на Клубовете и делегати за Общото събрание. Те резервират местата си в комплекса директно на рецепция и заплащат по горепосочените цени.

Срок за заявка за участие в спортния празник и Общото събрание – до 17 август 2018 г.

Дистрикт Управител - Веселин Георгиев