Русекските клубове изпратиха 2014/2015 Лайънс година

04 Jul, 2015

1. На 27.06.2015 г. ЛК Русе закри сезона с приятелска среща в ресторант Овчарска лъка - Лесопарк Липник. Президентът на клуба д-р Георги Георгиев предаде щафетата на новия такъв Веселин Митев.

2. На 29.06.2015 г. дамите от ЛК Русе Сексагинта Приста изпратиха изминалата Лайънс година с изискано тържество в градината на ресторант Дунав Плаза. Новият президент на клуба г-жа Елица Табакова прие радушно гласуваното и доверие да ръководи клубните дела през 2015/2016 година.

3. На 03.07.2015, последни от всички русенски клубове и ЛК Русе Север закри годината с парти, продължило до ранните часове на съботния ден. Домакини на събитието бяха ресторант Дунав Плаза и нощен клуб Nord - Night Out Relax Dance. В среднощното забавление се включиха всички членове на клуба и приятели. Най-активни танцьори бяха членовете на новото ръководство в лицето на президента Антон Йорданов, първият вице Калоян Ганев, новият стар секретар Рая Цанкова и ковчежника арх. Мартин Димитров.